Prizefighters Boxing

2.6.52

5.0

3

Dünya şampiyonu olmak için zorlu yollardan geçin

5.5k

Bu uygulamayı oyla

Predfighters Boxing, oyuncuların #1 Dünya şampiyonasında birinci olmaya çalıştıkları bir Punch Out!-esque oyunudur. Zafer kazanmak için tek bir yolunuz var: Rakiplerinizi ezmek.

Prizefighters Boxing'deki sistem kontrolleri biraz karmaşıktır, ama neyse ki sezgiseldir. Ekranlarınızın dört bölümünden birine dokunduğunuzda, dört yumruktan birini (iki tanesi alttan, diğer ikisi üstten) savuracaksınız. Ayrıca, bir saniye boyunca bastığınızda, daha ağır bir yumruk atarsınız. İki parmağınızla hafifçe vurursanız, vuruşları atlatmak için başınızı çabucak eğip kaldıracaksınız, bir taraftan diğerine geçerseniz de, ayaklarınız direniş gösterir. Dediğimiz gibi, bir sürü tuş mevcuttur; yine de birini seçmek zor değil.

Ana menüden, boksörünüzü nines'e göre özelleştirebilirsiniz. Onların cilt rengini, saç stilini, yüzlerindeki tüyleri, eldiven rengini, şortu vb. seçin. Üstelik, dövüşü kazandığınız için özelliklerinizi geliştirmek için eğitileceksiniz. Ne kadar güçlü olursanız, gerçek bir şampiyon olma ihtimaliniz o kadar artar.

Predfighters Boxing, oyunculara eğlenceli ve tam özellikli bir oyun deneyimi kazandırırken Punch Out'a saygı gösteren eğlenceli bir oyundur. Sonuç olarak, çok sevimli retro grafikleriyle müthiş bir oyundur.
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X